Nieuwsbrief

Contact

Adres

Logo Oost-Brabant vzw

Kloosterweg 9
3020 Herent

T 016 89 06 05 of 016 46 49 70

info@logo-oostbrabant.be

www.facebook.com/LogoOostBrabant en @LogoOostBrabant

Te voet, per fiets, met de trein of bus of met de auto? De wegbeschrijving brengt je tot aan onze kantoren.

Team

Logo Oost-Brabant

Annick Hirschböck
Coördinator/projectmedewerker • annick@logo-oostbrabant.be

Joke Thijs
Projectmedewerker • joke@logo-oostbrabant.be

Barbara Specht
Projectmedewerker • barbara@logo-oostbrabant.be

Karen Opdencamp
Projectmedewerker • karen@logo-oostbrabant.be

Liesbeth Lemmens
Projectmedewerker • liesbeth@logo-oostbrabant.be

Erika Van Uytven
Projectmedewerker • erika@logo-oostbrabant.be

Kim Van der Auwera
Communicatie- en projectmedewerker • kim@logo-oostbrabant.be

Jan Vrijens
Medisch milieukundige • jan@logo-oostbrabant.be

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie, wil je aan de slag of heb je een vraag? Vul het formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen